Programma P.K.Bandstoten

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN 2012 – 2013 –

SPEELTAFEL: B.V. DE VALK – TRAMSTRAAT 42

——————————————————————————-

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE –          10 CAR.

Poule A.             Vrijdag  14 en Zaterdag 15 september.

Mieke van de Houdt                – b.v. m.g.d.   

Natasja Bambacht                  – b.v. a.l.m.   

Theo in ‘t Groen                      – b.v. de bobo’s

Irma Spaans                             – b.v. nooit volleerd

Nicole van Geloven                  – b.v. de valk

Aad van der Kaay                    – b.v. de valk

Poule B –            Vrijdag 21 en Zaterdag 22 september 

Jeannette Zonneveld              – b.v. de valk

Petra van Dongen                     – b.v. de valk   

Anneke Vermunt                      – b.v. de herberg

Peter van Hooijdonk                – b.v. aurora      

Riekie van de Hoven                 – b.v. de salamander

René van den Bosch                 – b.v. m.g.d.

Poule C.             Vrijdag 28 en Zaterdag 29 september.

Ben van Vugt                             – b.v. de herberg

Cees Willemse                           – b.v. euphonia

Cor de Hoogh                           – b.v. m.g.d.

Rutger van der Kaay                – b.v. de valk

Corrie Smans                           – b.v. de valk     

Erna van Bragt                         – b.v. de valk

FINALE (6 spelers)   – Vrijdag 5 oktober en Zaterdag 6 oktober.

   

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE –          15 CAR.

Poule A.             Vrijdag  12 en Zaterdag 13 oktober.

Ad van Gils                                – b.v. nooit volleerd

Ad Rombouts                           – b.v. de bobo’s

Rob Claesen                              – b.v. de valk

Harrie Laurijsen                       – b.v. o.n.a.

Jan Michielsen                         – b.v. a.l.m.

Peter Pijnenburg                      – b.v. de herberg

Poule B.             Vrijdag 19 en Zaterdag 20 oktober.

Ine den Boer                             – b.v. m.g.d.   

Corné van Beijsterveld            – b.v. h.s.v.k.      

Jos Nollen                                – b.v. de bobo’s

Manfred Schmidt                   – b.v. de herberg

Ben Tritten                              – b.v. de bus

José Slatman                           – b.v. nooit volleerd

Poule C –            Vrijdag 26 en Zaterdag 27 oktober. 

Saskia van der Sanden           – b.v. de valk

Geert Trommelen                    – b.v. ennog 5

Tjeu Boomaars                         – b.v. a.l.m.

Dit van Loon                             – b.v. de herberg

Peter Dingemans                      – b.v. de herberg

Ageeth Klomp                           – b.v. nooit volleerd.

FINALE (6 spelers)   – Vrijdag 2 november en Zaterdag 3 november.

   
VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE –          20  CAR.


Poule A –             Vrijdag 9 en Zaterdag 10 november.

Emiel Harmanus                       – b.v. de salamander

Ger Kerst                                 – b.v. de bobo’s

Sjef Ligtenberg                       – b.v. de herberg

Christ van der Linden              – b.v. de bobo’s

Adrie de Bruin                         – b.v. de herberg         

Poule B –            Vrijdag 16 en Zaterdag 17 november.

Dré van den Bosch                   – b.v. de valk

John Kreeft                              – b.v. de kras

Jos Michielsen                         – b.v. a.l.m.

Bert Huijgens                           – b.v. de herberg.

Hans Trommelen                      – b.v. ennog 5

Paul de Jong                            – b.v. de valk

Poule C –            Vrijdag 23 en Zaterdag 24 november.

Guus Wansleeben                    – b.v. de aurora

Rob Kuijpers                             – b.v. excelsior

Arnold Willemsen                    – b.v. de valk

Arthur Emmen                         – b.v. de valk

Brendy van Wingerden            – b.v. de herberg

Just Zonneveld                        – b.v. de valk

FINALE (6 spelers)  – Vrijdag 30 november en Zaterdag 1 december.


VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE –          25  CAR.


Poule A –             Vrijdag 7 en Zaterdag 8 december.

Mario Kouwenberg                  – b.v. d’ouwe sok

Cees de Jong                           – b.v. o.n.a.

Jeffrey Dekkers                      – b.v. a.l.m.

Jos Rutters                              – b.v. de valk         

Mari Loonen                             – b.v. excelsior

Poule B –            Vrijdag 14 en Zaterdag 15 december.

Rien Stubbe                             – b.v. de herberg.

Piet Schoots                            – b.v. excelsior

Jan Pullens                               – b.v. d’ouwe sok

Adri Kouwenberg                     – b.v. d’ouwe sok

Dim van Groesen                      – b.v. de bobo’s

Poule C –            Vrijdag 21 en Zaterdag 22 december.

Frans Meeren                           – b.v. d’ouwe sok

Leo Heijmans                           – b.v. de kras

Christ van de Hoven                 – b.v. de salamander

Gerrit Akkermans                    – b.v. aurora

André Emmen                          – b.v. de herberg

FINALE (5 spelers)  – Vrijdag 4 januari en Zaterdag 5 januari.

 
VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE –           30  CAR .


Poule A –           Vrijdag 18 en Zaterdag 19 januari.

Jan Laros                                 – b.v. h.s.v.k.     

Toon van de Horst                   – b.v. de bus

Jac Klijn                                   – b.v. de valk   

William van Westenbrugge     – b.v. v.o.o. 
  
Dick van Zwietering                – b.v. de koude tap

Poule B –            Vrijdag 25 en Zaterdag 26 januari.

Henk Faro                                – b.v. de bus

Christ van Dongen                    – b.v. d’ouwe sok   

Jan Schoenmakers                  – b.v. h.s.v.k.

Piet Ackermans                        – b.v. excelsior 

Piet Sprangers                         – b.v. de koude tap

Poule C –            Vrijdag 1 en Zaterdag 2 februari.

Wout Dirven                             – b.v. aurora

Gert-Jan van de Horst            – b.v. de bus

Henk IJpelaar                          – b.v. de koude tap.     

Piet Rademakers                      – b.v. de valk

Ad Siemons                               – b.v. excelsior

FINALE (5 spelers)   – Vrijdag 22 februari en zaterdag 23 februari.

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE –           40/60  CAR.


Poule A –            Vrijdag 1 en Zaterdag 2 maart.

Hans Oerlemans                       – b.v. h.s.v.k..

Toon Broeders                         – b.v. de koude tap

Jeroen van Gool                       – b.v. de herberg

Tom Mijnders                          – b.v. ennog 5

Cor Vereggen                           – b.v. aurora   

Poule B –            Vrijdag 8 en Zaterdag 9 maart.

Hans Claassen                          – b.v. het vaartje.

Toon van Spaandonk               – b.v. de bobo’s

Cees Sprangers (60)               – b.v. aurora

Tonnie Kokx                            – b.v. ennog 5 

Fran Kafoe                               – b.v. m.g.d..

FINALE (5 spelers)    – Vrijdag 15 maart en Zaterdag 16 maart.  

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 22 EN ZATERDAG 23 MAART.

AANVANGSTIJDEN:  VRIJDAG   19.30 UUR   ZATERDAG   13.30 UUR

 

Totaal aantal deelnemers:93   

Jan Smans  – wedstrijdleider b.v. de valk

Geplaatst in nieuws